• Sucha karma dla psa MINI, bogata w drób – 1,5 kg

    Pełnoporcjowa karma sucha dla psów ras małych i miniaturowych (<10kg), bogata w drób.

    Karma TEO Mini to odpowiednio zbilansowana karma dla psów dorosłych ras małych i miniaturowych (do 10 kg). Produkt charakteryzuje się optymalnym stosunkiem białka do tłuszczu, jest wzbogacony zestawem witamin i minerałów i kwasami Omega 3. Ta unikalna formuła pokrywa zapotrzebowanie psów na energię oraz zapewnia zdrową skórę, sierść i zęby. Wielkość granulek jest dopasowana odpowiednio do wielkości zębów małych psów, co nie tylko wpływa na higienę jamy ustnej, ale pozwala również na właściwe rozgryzanie granuli. To z kolei ma wpływ na trawienie pokarmu, a co za tym idzie na przyswajanie składników odżywczych.

  • SKŁAD

    Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (24% drób), oleje i tłuszcze, pulpa buraczana (1,5%), substancje mineralne.

  • ANALIZA

    Dodatki: dodatki dietetyczne / 1 kg: witamina A: 11 500 j.m., witamina D3: 1 180 j.m., witamina E: 90 mg, witamina B1: 20 mg, siarczan cynku jednowodny: 170 mg, siarczan manganu jednowodny: 30 mg, siarczan miedzi pięciowodny: 20 mg. Dodatki: przeciwutleniacze. Składniki analityczne: Białko surowe: 23,0%, Włókno surowe: 3,5%, Oleje i tłuszcze surowe: 12,0%, Popiół surowy: 6,0%, Wilgotność: 10,0%, Kwasy tłuszczowe Omega-3: 1,5%.